Poza kompleksową oceną stanu technicznego auta (diagnostyką samochodową) i naprawą elektroniki, oferujemy bieżącą naprawę poszczególnym elementów mechanicznych (m.in. sprzęgła, hamulce, filtry, paski rozrządu), zdając sobie sprawę, w jaki sposób wpływają one na komfort codziennej jazdy. Dlatego dbamy o to, aby każdy samochód, który od nas wyjeżdżał był w pełni sprawny.

Jego stan techniczny w dużej mierze zależy od profesjonalizmu serwisu samochodowego, który wykorzystuje specjalistyczny sprzęt renomowanych firm, dobierając indywidualnie pod konkretną markę odpowiednie oprogramowanie.

Naprawy mechaniczne w naszym serwisie obejmują przede wszystkim:
– układ hamulcowy (np. wymiana klocków, tarcz lub przewodów),
– naprawę silnika (wymiana rozrządu, naprawa głowicy),
– przegląd okresowy (wymiana oleju oraz filtrów, a także kontrola zawieszenia),
– układ kierowniczy.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, więc jesteśmy otwarci na współpracę, a co za tym idzie ? również niestandardowe naprawy, które zdarzają się praktycznie w każdej marce. Jest to możliwe dzięki nowoczesnemu zapleczu diagnostyczno-technicznemu, co jest gwarancją najwyższej jakości usług. Cały czas współpracujemy z najlepszymi producentami z branży, co pozwala na udoskonalanie naszych umiejętności, a tym samym podnoszenie jakości usług naszego warsztatu samochodowego w Poznaniu, zarówno w kwestii mechaniki, jak i elektroniki czy zabezpieczeń samochodowych.

Nie tylko potrafimy dobrać rozwiązanie pod względem technicznym, ale również finansowym. Przedstawiamy kilka wariantów, a decyzję podejmujemy zawsze wspólnie z Klientem, który doskonale zdaje sobie sprawę, jakie części samochodowe będą u niego instalowane. Przedstawiamy dokładne wyniki testów komputerowych, analizując pod katem konkretnego modelu samochodu i rodzaju silnika (Diesel, benzynowy).

Dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo codziennej jazdy oraz komfort użytkowania. Nie ma marki samochodu, która mogłaby nas zaskoczyć. Potrafimy przedłużyć żywotność silnika, a tym samym zaoszczędzić Państwu sporo pieniędzy na kolejnych wizytach w serwisie. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości co do usterki i kosztów naprawy, wystarczy zostawić nam samochód do diagnostyki, a przedstawimy naszą propozycję. Jeśli będzie zadowalająca dla obu stron ? zaczynamy działać!