Firma Cartronik istnieje na rynku od 2007 roku, ale nasze doświadczenie sięga dużo dalej. Już w latach 90-tych prężnie działaliśmy w branży samochodowej, nie zapominając o 3-letnim epizodzie w zabezpieczeniach samochodowych. Poznaliśmy branżę praktycznie od każdej strony, a i tak systematycznie się rozwijamy, aby nadążać za nowoczesnymi technologiami.

Zebrane przez wiele lat doświadczenie i specjalistyczną wiedzę postanowiliśmy spożytkować we własnej działalności. Dzięki temu mamy większe możliwości w obsłudze Klienta (czytaj: indywidualnym podejściu do każdego przypadku). Uznaliśmy, że jesteśmy gotowi do podzielenia się całym swoim doświadczeniem, co pokazuje, że nie boimy się wyzwań.

Dlatego w naszym zakładzie (przy ulicy Fryderyka Skarbka 15 w Poznaniu) nieustannie poszerzamy swoją ofertę, a zarazem swoją wiedzę z kolejnych usług. Możemy zapewnić profesjonalną obsługę nie tylko z zakresu szeroko pojętej elektroniki samochodowej (co jest naszą wiodącą usługę), ale również wymieniamy: filtry oleju, klocki i tarcze hamulcowe.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. Zdajemy sobie sprawę, jak wymagające są nowe auta z nowoczesnym systemem Keyless Go (tzw. dostęp bezkluczykowy). Uczulamy naszych Klientów, że tego typu rozwiązania przyciągają potencjalnych złodziejów, więc można bagatelizować żadnych zabezpieczeń. Im więcej, tym trudniej dostać się do środka.

Pomagamy również w ocenie potencjalnego zakupu samochodu.  Oferujemy profesjonalny przegląd, który pokaże pełną historię i rozwieje wiele wątpliwości.

Zapewniamy również kompleksowe doradztwo w kwestii klimatyzacji (np. odgrzybianie klimatyzacji), nawiązując współpracę z renomowanymi i doświadczonymi serwisami, z którymi mamy kontakt od wielu lat. Możemy ręczyć za ich profesjonalizm.

Jeśli chodzi o diagnostykę samochodową, to wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt, który będzie w stanie w 100% określić przyczynę usterki w każdym aucie (mamy doświadczenie ze wszystkimi markami).

W nowych samochodach pojawiają się kolejne ? często skomplikowane ? systemy, które wymagają nieustannego podnoszenia kwalifikacji. Pracujemy w bardzo rozwojowej branży, więc musimy nadążać  za nowinkami technologicznymi w każdym dziale (także w montażu i naprawie alternatorów czy rozruszników).

Każdy samochód jest dla nas osobną historią i elastycznie dobieramy rozwiązania, aby Klient był zadowolony z usługi. Jeśli później wróci do naszego zakładu ? jest to dla nas najlepsza nagroda za wykonaną pracę.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Dzięki nam naprawy i utrzymanie samochodu jest szybkie i wygodne
  • Jesteśmy przyjcielscy, pomocni i profesjonalni
  • Wiemy jak zająć się każdym pojazdem
  • Wykonujemy swoją pracę dobrze – za pierwszym razem

Zapraszamy na wizytęSkontakuj się